Bayramdüğün ve Kökez Köyü'nden Gelen Ailesiyle Gurur Duydu
Bayramdüğün Köyü'nden anne Vesile (Keskin) Karakaya ile Kökez Köyü'nden baba Astsubay İsmail Karakaya'nın yaşadığı Bilecik, kızları Aynur Karakaya'nın Türkiye Birincisi olmasıyla büyük sevinç yaşadı.
Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Tebrik Mesajı
Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Vesile Karakaya'nın kızı Aynur Karakaya'nın 500 tam puan alarak Türkiye Birincisi olmasını gururla selamladı.
Okul Müdürü Adem Eren'den Tebrik ve Kutlama
Okul Müdürü Adem Eren, "Okulumuz akademik başarısıyla öne çıkan bir okuldur ve bu sene de Türkiye birincisi çıkararak başarısını taçlandırmıştır." diyerek Aynur Karakaya ve diğer başarılı öğrencileri tebrik etti.