İstanbul’da Konut Satışları Yeniden Yükselişte

TÜİK, Şubat ayına ilişkin Konut İstatistiklerini yayımladı. Türkiye genelinde Şubat ayında 93 bin 902 konut satıldı.

İstanbul’da Konut Satışları Yeniden Yükselişte
8 Nisan 2024 00:44

Neslin Yonarlar Kimdir? Haluk Levent Eşinden Neden Ayrıldı?

Neslin Yonarlar Kimdir? Haluk Levent’in Eski Eşi olan Neslin Yonarlar Kaç Yaşında, Aslen nerelidir? Haluk Levent ile neden boşandı? Haluk Levent evli mi? İşte bütün soruların cevapları haberimizde yer alıyor.

Neslin Yonarlar Kimdir? Haluk Levent Eşinden Neden Ayrıldı?
26 Şubat 2024 17:39 | Son Güncellenme: 26 Şubat 2024 21:29

Neslin Yonarlar şu sıralar en çok aranan isimlerden biri haline geldi. Haluk Levent’in son yıllarda popüler olmasıyla birlikte eski eşi de merak edilmeye başlandı. Magazin gündeminde şu sıralar Neslin Yonarlar ismi sıklıkla geçmektedir. Haluk Levent’in eski eşi olarak bilinen Neslin Yonarlar kimdir? Haluk Levent ile neden boşandı? Kaç Yaşında? Şimdi ne yapıyor? Aklınıza her gelen sorunun cevabını haberimizden öğrenin.

Neslin Yonarlar Kimdir?

Neslin Yonarlar 1978 tarihinde Edirne’de doğmuştur. Şuanda 46 yaşındadır. Neslin Yonarlar üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde tamamlayıp, Ziraat Mühendisi olarak hayata atılmıştır. Neslin Yonarlar Haluk Levent ile 2004 tarihinde evlenmişlerdir. Evlilikleri uzun süren çift ne yazık ki, 2017 yılında ayrılmışlardır. Boşandıkları dönem magazin sitelerinde neden boşandıklarına ilişkin soruların cevapları çıkmaya başlamıştı.

Haluk Levent ile Neslin Yonarlar’ın düğünü  2004 yılında İstanbul Fatih ilçesinde bulunan Binbirdirek Sarnıcı’nda olmuştur. O dönem yine popüler isimlerden biri olan Mahsun Kırmızıgül ile Erhan Aygün nikah şahidi olmuştu.

Haluk Levent eşinden neden ayrıldı?

2017 yılına gelindiğinde ünlü çift 13 yıllık evliliklerini sonlandırmaya karar verdi ve anlaşmalı şekilde boşandılar. Boşanma süreçleri çok uzun sürmedi ve tek celsede boşandılar.

2017 yılında çift boşanmalarının ardından bir açıklama yaptılar ve boşanmalarının nedeni olarak da ruhen ve fikren artık aynı düşünmediklerini, evliliklerini bu yüzden sürdüremediklerini belirtmişlerdir.

Haluk Levent ile Neslin Yonarlar Nasıl Tanıştı?

Haluk Levent ile Neslin Yonarların tanışması da çok güzel bir hikaye ile başlıyor. Eski eşinin anlatımına göre, Haluk Levent Edirne’de bir barda konser veriyor ve onu dinleyenler arasında Neslin Yonarlarda bulunmaktadır. Konser sonrası ikili tanışıyor ve arkadaş olmaya karar veriyor. Birbirlerini çok seven çift arasında güçlü bir bağ oluşmuş ve o sırada Neslihan Yonarlar okuyor ve ileri ki zamanlarda ikili evleniyor.

Haluk Levent Hani Benim Olacaktın adlı şarkısının klibinde eski eşi Neslin Yonarlar’ın oynadığını biliyor muydunuz? Eğer o klibi izlerseniz hemen tanıyacaksınız.

Neslin Yonarlar Kaç Yaşında?

Neslin Yonarlar 1978 doğumlu olduğu için 2024 yılına göre 46 yaşındadır. Haluk Levent ise 1966 yılı doğumludur ve 55 yaşındadır. İkilinin arasında 9 yaş farkı bulunmaktadır.

Haluk Levent’in İlk Karısı Kimdir?

Haluk Levent’in ilk karısı Neslin Yonarlar olmuştur. 2004 yılında evlenen çift 2017 yılında boşandı. Haluk Levent bir daha kimseyle evlenmemiştir. Ayrıca ilk eşi ilk sevgilisi de olmuştur.

Neslin Yonarlar İnstagram Hesabı

Neslin Yonarlar sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmıyor. Özellikle İnstagram profili bulunmamaktadır. Geçmiş zamanlarda neslin yonarlar adıyla İnstagram sayfasında bir etiket oluşturulmuş onun dışında herhangi bir hesap bulunmamıştır.

Haluk Levent’in Kaç Çocuğu Var?

Haluk Levent’in Ela Acil adında bir kız çocuğu bulunmaktadır. Sadece 1 çocuğu bulunan sanatçının başka çocukları yoktur.

Haluk Levent’in Çocuğu Kim?

Haluk Levent’in 2004 yılında evlendiği Neslin Yonarlar ile evliliğinden Ela Acil adında bir kızı olmuştur. Uzun yıllar kızının medya ortamından uzak tutan Haluk Levent bir alışveriş merkezinde kızıyla görüntülendi. Magazin ekibine açıklama yapan ünlü şarkıcı kızının şu sıralar ergenlik tavırları içerisinde olduğunu ve aralarının iyi olmadığını ifade etti.

Haluk Levent kızı Ela Acil fotoğrafları

Serra Pirinç Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kimdir?

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tozlu Yaka dizisi hikayesiyle bütün dikkati kendisine çekmeyi başarmıştı. Pazartesi günlerinin sevilen dizilerinden olan Tozlu Yaka dizi oyuncusu Serra Pirinç Kimdir? Kaç Yaşında? Nerelidir? Gibi sorular dizi izleyicileri tarafından merak edilmeye başlandı.

Serra Pirinç Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kimdir?
25 Şubat 2024 13:24

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tozlu Yaka dizisi hikayesiyle bütün dikkati kendisine çekmeyi başardı. Pazartesi günlerinin sevilen dizilerinden olan Tozlu Yaka dizi oyuncusu Serra Pirinç Kimdir? Kaç Yaşında? Nerelidir? Gibi sorular dizi izleyicileri tarafından merak edilmeye başlandı.

Serra Pirinç Kimdir?

Serra Pirinç 19 Haziran 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan güzel oyuncu lise eğitiminin ardından oyuncu olmaya karar verdi ve oyunculuk üzerine kariyerine başladı. Oyuncu olmak için öncelikle Tiyatro Teras’ta oyunculuk kurslarına başladı ve temel oyunculuk eğitimleri aldı.

Serra Pirinç Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Tiyatro eğitimi sonrası ilk oyunculuk deneyimini en çok izlenen dizilerden biri olan Bizim Hikaye adlı dizisiyle elde etti. Bizim Hikaye dizisinde Müjde adında bir karaktere hayat verdi ve izleyicilerin akıllarına bu rol ile kazındı.

Serra Pirinç Bizim Hikaye dizisi sonrasında Vuslat ve Mucize Doktor gibi dizilerde rol almıştır.

Serra Pirinç şimdilerde FOX TV’nin yaz dizilerinden biri olan  Tozlu Yaka dizisinde Zeynep karakterine hayat veriyor.

Serra Pirinç Kaç Yaşında

Serra Pirinç 19 Haziran 1997 tarihinde doğmuştur. Geçtiğimiz aylarda 25 yaşına girmiştir.

Serra Pirinç Nereli

Serra Pirinç İstanbul’da doğmuştur. Oyuncu aslen Yalovalıdır. Güzel oyuncu ailesiyle birlikte Yalova ilinde yaşarken, üniversiteyi kazanmasından dolayı ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşmişlerdir.

Serra Pirinç Nasıl Tanındı?

Serra Pirinç vermiş olduğu bir röportajında eğitim için İstanbul’a geldiğini ve o yıllarda İnstagram profilinde paylaştığı fotoğrafların bir menajer tarafından fark edilmesi üzerine menajer ofisine davet etmiş ve oyunculuk serüveni başlamış. Başlarda ailesi oyuncu olması konusunda çekimser davranmış ancak Serra Pirinç ailesini ikna etmiş ve ilk defa 2017 yılında yayınlanan Bizim Hikaye dizisiyle kamera karşısına geçti.

Bizim Hikaye dizisi sonrasında Vuslat dizisinde canlandırdığı Ceylan Çağlar karakteriyle geniş kitlelerce tanındı.

Serra Pirinç kaç yaşında?

Serra pirinç 29 Haziran 1997 yılında doğdu. 2022 yılı itibariyle 25 yaşındadır.

Serra Pirinç ne mezunu?

Serra Pirinç İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi mezunudur.

Serra Pirinç Sevgilisi

Serra Pirinç sevgilisi merak ediliyor. Kendisine gün içinde en çok kiminle mesajlaşıyorsun diye sorulmuş ve sevgilimle mesajlaşıyorum cevabını vermiştir. Sevgilisinin kim olduğu bilinmiyor. Sosyal medyada sevgilisiyle ilgili fotoğraf ya da bir bilgi paylaşmamıştır. Eğer sevgilisi ile ilgili gelişme olursa bu başlık altından öğrenebilirsiniz.

Serra Pirinç Oynadığı Diziler

  • 2022 Tozlu Yaka (Dizi)
  • 2020 Mucize Doktor (Dizi)
  • 2019 Vuslat Ceylan (Dizi)
  • 2017 Bizim Hikaye Müjde (Dizi)

Serra Pirinç İnstagram

Serra Pirinç İnstagram hesabını aktif bir şekilde kullanıyor. Eğer resmi İnstagram hesabından oyuncuyu takip etmek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.instagram.com/serrapirinc/

ETİKETLER:

Nuran Fidan Kimdir? Hakan Fidan’ın Eşi Kaç Yaşında? Nerelidir?

“Hakan Fidan’ın Yeni Dışişleri Bakanı Olmasıyla Nuran Fidan’ın Özel Hayatı Gündeme Geldi! Nuran Fidan Kimdir, Kaç Yaşında ve Hakan Fidan’ın Eşi Nuran Fidan Nereli? İşte Detaylar…”

Nuran Fidan Kimdir? Hakan Fidan’ın Eşi Kaç Yaşında? Nerelidir?
24 Şubat 2024 13:15

Son günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hükümet kabinesinde değişiklikler yaparak yeni bir liste açıkladı. Bu güncellemeyle Dışişleri Bakanlığı’na Hakan Fidan atanmış oldu. Bu gelişme sonrasında, Hakan Fidan’ın eşi Nuran Fidan’ın kim olduğu konusu da merak konusu haline geldi.

Hakan Fidan’ın eşi olan Nuran Fidan, kamuoyunda daha az bilinen bir isimdir. Genellikle medyada ve kamusal alanda daha az görünür. Özellikle güvenlik alanında çalışmış olmasına rağmen, kişisel yaşamını daha özel tutan bir profil çizmektedir. Bu nedenle, genellikle kamuoyunun ilgisini çekmemiştir. Nuran Fidan, Hakan Fidan gibi Türkiye’nin güvenlik alanındaki çalışmalarına katkı sağlamış ancak daha az tanınan bir isimdir.

Nuran Fidan Kimdir?

Nuran Fidan, Hakan Fidan’ın eşi ve üç çocuğun annesi olarak bilinir. 15 Temmuz 1980’de Sivas’ta doğmuş ve halen Sivas’ta yaşamaktadır. İlk, orta ve lise eğitimini memleketi Sivas’ta tamamlamıştır. Eğitim hayatını Cumhuriyet Üniversitesi Sivas Meslek Yüksek Okulu’nda Muhasebe bölümünde sürdürmüş ve başarıyla mezun olmuştur. Daha sonra Anadolu Üniversitesi’nde İşletme Bölümü’nde eğitimine devam etmiş ve bu alandaki başarıyla diplomasını almıştır.

2008’de Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik ruhsatını elde eden Nuran Fidan, iş hayatına aynı yıl ADA Kömür İTH. ve İHR. LTD. ŞTİ’de Muhasebe ve Finans sorumlusu olarak başlamıştır. Daha sonra AÇI Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik A.Ş. şirketinin kurucu ortakları arasında yer almıştır. Bu süreçte başarılı bir kariyer inşa etmiş ve iş dünyasında kendine saygın bir yer edinmiştir.

Hakan Fidan Kimdir?

Hakan Fidan, 1968 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1986’dan 2001’e kadar Türk Silahlı Kuvvetleri’nde astsubay olarak görev yapmıştır. Bu süre zarfında KK Muhabere Okulu ve KK Dil Okulu’nda çeşitli eğitimler almıştır. Kendi isteğiyle askerlik görevini sonlandırdıktan sonra, Amerika Birleşik Devletleri’nde Maryland Üniversitesi’ne bağlı University of Maryland University College’den Yönetim ve Siyaset Bilimi alanında lisans derecesi almıştır.

Ayrıca, Bilkent Üniversitesi’nde “Dış Politikada İstihbaratın Yeri” başlıklı teziyle yüksek lisans ve “Bilgi Çağında Diplomasi: Antlaşmaların Doğrulanmasında Enformasyon Teknolojilerinin Kullanımı” başlıklı teziyle doktora derecesini tamamlamıştır.

 

Joker 2 Filminin Oyuncuları için Açıklanan Ücretler Göz Kamaştırıyor: İşte Kazanç Detayları!

“Joker: Folie a Deux” filminin devamı için toplamda 200 milyon dolarlık bir bütçe ayrıldı. Filmde başrolleri üstlenecek olan Joaquin Phoenix ve Lady Gaga’nın kazançları da netleşti.

Joker 2 Filminin Oyuncuları için Açıklanan Ücretler Göz Kamaştırıyor: İşte Kazanç Detayları!
22 Şubat 2024 13:29 | Son Güncellenme: 24 Şubat 2024 23:25

Joaquin Phoenix ve Lady Gaga’nın “Joker” devam filmindeki kazançları nihayet gün yüzüne çıktı.

Variety’nin haberine göre, Warner Bros. tarafından üretilen “Joker: Folie a Deux” için tam 200 milyon dolarlık bir bütçe ayrıldı.

Lady Gaga, filmde Harleen Quinzel / Harley Quinn rolüne bürünecek ve bu performansı karşılığında 12 milyon dolarlık bir kazanç elde edecek. Bir önceki Joker filmiyle En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazanan Joaquin Phoenix ise 20 milyon dolarlık bir ücretle bu devam filminde rol alacak. Bu bilgiler, film endüstrisindeki aktörlerin ve aktrislerin kazançlarına dair giderek artan bir ilgiyi yansıtıyor.

4 Ekim’de Sinemada

4 Ekim’de sinemaseverlerle buluşacak olan ikinci film, Arkham Tımarhanesi’nde geçecek ve Dr. Harleen Quinzel’in Joker’in etkisi altında nasıl Harley Quinn’e dönüştüğünü anlatacak. Joaquin Phoenix ve Lady Gaga’nın yanı sıra Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Catherine Keener, Jacob Lofland ve Harry Lawtey gibi önemli isimler de filmde yer alacak.

Film, “Joker: Folie à Deux” adıyla 4 Ekim 2024’te seyirciyle buluşacak. Bu tarihin yaklaşmasıyla birlikte heyecan ve merak da giderek artıyor.

81921cb23227 Nedir? Twitter’da Karşımıza Çıkan Bu Kod Neyi İfade Ediyor?

81921cb23227 Nedir? Twitter platformunda gönderilere eklenen #81921cb23227 bu kod neyi ifade ediyor? Bu kodu gönderilere eklersek ne oluyor? Bu kod X platformunda çalışıyor mu? Twitter kullanıcılarının keşfettiği o özellikle hakkında bilgi

81921cb23227 Nedir? Twitter’da Karşımıza Çıkan Bu Kod Neyi İfade Ediyor?
13 Şubat 2024 23:12 | Son Güncellenme: 18 Şubat 2024 01:21

81921cb23227 nedir kavramı son dönemlerde Twitter yeni adıyla X platformunda karşımıza çıkmaktadır. Türkiye gündemini bir süre meşgul eden bu kod hakkında binlerce gönderi paylaşılmıştı. #81921CB23227 bu etiket ile yaklaşık 100 bin gönderi sayısına ulaşılmıştı. Peki bu kod neyi ifade ediyor? 81921CB23227 bu sayı ne demek? Bu sayıyla kullanıcılar neyi anlatmak istiyor.

Bu kod ile paylaşılan gönderiler beğenildiğinde farklı bir beğeni animasyonu ortaya çıkıyor. #81921CB23227 böyle bir etiketle bir paylaşım yapıldığı zaman beğeni yaptığınızda standart beğeni dışında farklı bir animasyonun çıktığını göreceksiniz.

X kullanıcıları böyle bir şeyi keşfettikten sonra paylaşımlarına bu kodu eklemeye başladı ve bu paylaşımlar hızlı bir şekilde yayıldı, binlerce tweet atıldı.

81921cb23227 Nedir? Twitter’da Karşımıza Çıkan Bu Kod Neyi İfade Ediyor?

Elon Musk Twitter platformunu satın almadan önce, yani 2021 yılında Twitter platformunda #81921CB23227 etiketi çok popüler oldu ve o dönem neredeyse herkes gönderileirne bu etiketi koymaya başladı. Tabii karmaşık sayı ve harflerden oluşan bu kodun ne olduğu merak edildi. Bu kod şuan Twitter platformunda işe yaramıyor. Twitter kullanıcıları bu kodu fark ettiğinde beğeni olduğu zaman rengarenk bir animasyonun ortaya çıktığını gördü. Bu özellik çok beğenildi.

81921cb23227 Kodu Nasıl Bir Beğeni Animasyonu Ortaya Çıkarıyor?

81921cb23227 nedir

81921cb23227 nedir

81921cb23227 bu kodun bu kadar akılda kalmasının sebebi ise 2021 yılında TT olmasıdır. Biranda Twitter gündemine girmeyi başaran bu kod herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Twitter bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Bir özelliğin denendiği düşünülüyor ancak böyle kodlar bir daha ortaya çıkmadı. Twitter platformunun satılmasıyla birlikte yeni adı X oldu ve bu özelliklerde yeni platformla birlikte ortadan kalktı.

ETİKETLER: ,

Fatih Portakal Hangi Kanalda? Yayın Yaptığı Kanalın İsmi Nedir?

Fatih Portakal hani kanalda yayın yapıyor? Fox TV’den ayrıldıktan sonra hangi kanalla anlaştı ve yayın yapmaya başladı. Hangi kanalda haberlerini sunuyor. Youtube kanalı nedir? Nereden izleyebilirim.

Fatih Portakal Hangi Kanalda? Yayın Yaptığı Kanalın İsmi Nedir?
11 Şubat 2024 22:37 | Son Güncellenme: 13 Şubat 2024 16:51

Fatih Portakal FOx TV kanalında sunduğu haber programıyla geniş kitlelerce tanınmış ve ön plana çıkmıştı. Uzun dönem boyunca Fox TV ana haber bütenini sunan Fatih Portakal, uzun dönem boyunca çalıştığı FOX Tv’den ayrılmış ve farklı bir kanalda yayınlarına devam etmişti. Fox TV’den ayrılan Portakal hangi kanala geçiş yaptı ve hangi kanalda yayınlarına devam ediyor? Gibi sorular internet ortamında sorulmaya başlandı.

Ulusal kanallarda Fatih Portakal ismini arayan izleyiciler hiçbir kanalda Fatih Portakal ismini göremedi. Fox Tv’den ayrılan Portakal, uzun zaman boyunca sessizliğini korudu ve bir süre ekranlarda gözükmedi. Fatih Portakal, ekranlardaki yeni adresini heyecanla bekleyen izleyiciler tarafından merak konusu haline geldi. Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu sosyal medya paylaşımlarıyla hayranlarını bilgilendiren Portakal, yeni sunuculuk görevine hangi kanalda başlayacağını duyurmuştu. Şimdi ise gözler, Fatih Portakal’ın hangi kanalda olacağına çevrilmiş durumda.

FATİH PORTAKAL HANGİ KANALDA?

Fatih Portakal, sosyal medya hesapları aracılığıyla duyurduğu son paylaşımda, Sözcü TV ile olan iş birliğini yenilediğini ve yakında tekrar ekranlarda olacağını müjdeledi. Artık izleyiciler, Fatih Portakal’ı Sözcü TV’de izleyebilecekler. Yeniden Sözcü TV ile anlaşmış olmanın heyecanını dile getiren Portakal, takipçilerini bu yeni dönemde de yanında görmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.

Fatih Portakal, yaptığı paylaşımda;

“Dün sözleşmeye imza atıyordum, işte o sözleşme bu sözleşme. Sözcü TV’yle anlaştım. 11 Eylül’de başlıyorum. 14 Haziran 2024’e kadar karşınızda olacağım.” ifadelerini kullandı. Buna göre Fatih Portakal 14 Haziran 2024 tarihine kadar Sözcü TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Fatih Portakal akşam saat 19.00’da Sözcü TV ekranlarında yer alıyor.

Fatih Portakal Sözcü TV’den ayrıldı

Bir süredir Sözcü TV’de Ana Haberi sunan gazeteci Fatih Portakal, önceki akşam sezonun son ana haber bülteninde izleyicilerle buluştu.

“Yeni yayın döneminde ne olacağını henüz bilmiyorum. Göreceğiz” diyerek sözlerine başlayan ve “Bana müsaade” diyen Portakal, şu sözlere yer verdi:

“Tarih 30 Haziran 2023, gün cuma… Bana müsaade… Evet, bugün benim sezon içindeki son yayınım. 20 Mart’ta ilk ‘merhaba’ dediğim günden bu yana yaklaşık 12-13 hafta boyunca sizlerle birlikte oldum. Bugün ise sezon finaliyle karşınızdayım. Bu ekip ile harika bir 3 ay geçirdim. İlk defa tanıştık ama kısa sürede birbirimize alıştık. Her birinin kişilikleri, profesyonellikleri ve dostlukları için çok teşekkür ediyorum. Eğer 90 gün boyunca başarılı bir iş çıkardıysak, bunun arkasında ekip ruhunun gücü yatıyor. Her birinize çok teşekkür ediyorum, sağ olunuz, var olunuz. Bu insanları özleyeceğim.”

Fatih Portakal Youtube Kanalı

Fatih Portakal şuan kendi Youtube kanalından yayınlar yapıp gündeme dair videolar çekiyor.

https://www.youtube.com/@FatihPortakalTV

[custom_rel_link post_title=”3069″]

ETİKETLER:

Mustafa Zavlak Kimdir? Ak Parti Eskil İlçe Adayı Hakkında Bilgiler

Mustafa Zavlak Eskil ilçesinin Ak Parti Adayı olarak ilan edilmiş genç simalarından biridir. Eskil ilçesinin sevilen simalarından biri olan Mustafa Zavlak Kimdir? Daha önce Eskil belediye başkanlığına aday olan Zavlak’ın hayatı..

Mustafa Zavlak Kimdir? Ak Parti Eskil İlçe Adayı Hakkında Bilgiler
11 Şubat 2024 14:51 | Son Güncellenme: 11 Şubat 2024 15:08

Mustafa Zavlak Eskil ilçesinin Ak Parti Adayı olarak ilan edilmiş genç simalarından biridir. Eskil ilçesinin sevilen simalarından biri olan Mustafa Zavlak Kimdir? Daha önce Eskil belediye başkanlığına aday olan Zavlak’ın hayatı..

Mustafa Zavlak Kimdir?

Mustafa Zavlak 11 Şubat 1978 tarihinde Eskil’de doğmuştur. İlkokulu yine Eskil ilçesine bağlı olan Koçlar yaylasında bitirdi. İlkokul ve ortaokul eğitimlerinden sonra Eskil Kur’an Kursu’nda 1 yıl eğitim almıştır. Lise eğitimini ise Aksaray İmam Hatip Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise Şanlıurfa’da tamamlamış ve Harran Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden dereceyle mezun olmuştur.

Üniversite eğitiminin hemen ardından iş hayatına atılan Zavlak, Mali Müşavirlik sınavlarına girerek bu sınavı kazanmış ve Eskil merkezde Mali Müşavir olarak görev yapmaya başlamıştır.

Zavlak, Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Mustafa Zavlak Siyasi Hayatı

Siyasi yaşama Ak Parti ile atılan Mustafa Zavlak 2014 yılında Ak Parti ilçe başkanı oldu. İlçe başkanlığını bir dönem yapan Zavlak, 2019 Yerel Mart seçimlerinden MHP’nin belediye başkanı adayı olarak karşımıza çıktı. 2023 Haziran genel seçimlerinde ise MHP tarafından Aksaray kinci sıra Milletvekili adayı oldu. Günümüze geldiğimizde 2024 yerel seçimlerinde Ak Parti’nin Eskil Belediye Başkanı aday olmuştur.

 

ETİKETLER: ,

Ak Parti Eskil Adayı Mustafa Zavlak Oldu!

Yerel seçimlere az bir süre kala Eskil ilçesinin Ak Parti adayının Mustafa Zavlak olduğu açıklandı. Kimi kesim adaya sevinirken, kimileri ise beklentilerinin karşılanmadığını ifade etti.

Ak Parti Eskil Adayı Mustafa Zavlak Oldu!
9 Şubat 2024 13:31 | Son Güncellenme: 13 Şubat 2024 20:21

Ak Parti’nin Eskil ilçe başkanı adayı merak ediliyordu. Uzun bekleyişlerin ardından açıklandı ve Mustafa Zavlak resmen Ak Parti’nin adayı oldu. Kendisine Ak Parti teşkilatı tarafından tebliğ edildi.

[custom_rel_link post_id=”3062″]

Aksaray ilçe belediye başkanları adayları belirlendi ve aday tanıtımı ise 9 Şubat 2024 saat 18.00’da Aksaray Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

ETİKETLER: ,

Havva Öztel Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi

Havva Öztel Kimdir? Kaç yaşındadır. Aslen nerelidir? Aleyna Tilki’nin annesi kimdir? Sevgilisi ve boşanma nedeni nedir? Gibi detayları haberimizden okuyun.

Havva Öztel Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi
7 Şubat 2024 22:01

Havva Öztel Kimdir? Aleyna Tilki’nin annesidir. Havva Öztel sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla adından sıkça söz ettiriyor. İki tane kızı olan Havva Öztel kızları kadar da güzel olduğu için dikkatleri çekiyor. Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel kimdir? Kaç yaşındadır? Nereli? Bütün detaylar haberimizde yer alıyor.

Ülkemizde son yıllarda popüler hale gelen Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel İnstagram üzerinden paylaştığı fotoğraflarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Magazin sayfaları ve hesapları üzerinden haber olan Havva Öztel kimdir? Kaç yaşındadır? Nerede doğmuştur? İşte detaylar…

Havva Öztel Kimdir?

Havva Öztel, 1978 tarihinde Trabzon ilinde doğmuştur. Oğlak burcuna sahiptir. Eşi Mehmet Tilki ile 2018 yılında boşanmış ve bu evlilikten Aleyna ve Tilki adında iki kız çocuğu olmuştur. Eski eşi aslen Konyalıdır.

Havva Öztel kızı Aleyna Tilki ünlü olmadan önce bir özel okulda müdür yardımcılığı yapıyordu. Kızının ünlü olup, popülerliğini de arttırmasıyla birlikte yurt satın almış ve yurt işletmeciliğine başlamıştır. Günümüzde Hanımağa Kız Öğrenci Yurdu’nun sahibi ve işletmeciliğine devam etmektedir.

43 yaşında olan Havva Öztel, Aleyna Tilki’nin desteği sayesinde kendisine ait bir spor markası da kurmuştur.

Havva Öztel, İnstagram hesabını aktif bir şekilde kullanmakta ve dikkat çekici fotoğraflar paylaşmaktadır. Paylaşımları olay olurken magazin sayfalarında sıklıkla konuşulmaktadır. Sosyal medya üzerinden kendisine sorulan sorulara doğal ve cesur bir şekilde cevap vermesi tüm dikkatleri kendisine çekti.

Havva Öztel Sevgilisi

Havva Öztel, Eski eşi Mehmet Tilki’den 2017 yılında boşanmıştır. Sevgilisi henüz yoktur bununla ilgili bir haber medyaya yansımadı. Ancak sevgilisi ile ilgili haberler olduğu zaman bu başlık altından ilgili haber sizlerle paylaşacağız.

Havva Öztel Neden Boşandı

Mehmet Tilki ve Havva Öztel 2017 yılında anlaşmalı bir şekilde evliliklerini sonlandırdılar. İkili anlaşmalı boşandığı için boşanma sebebi haberlere yansımadı. Boşanma sonrası Aleyna Tilki ve kardeşi Ayça Tilki’nin velayeti anneye verildi.

Havva Öztel Eski Hali

Aleyna Tilki ünlü olduktan sonra annesini de çok değiştirdi. Annesi Havva Öztel de farklı bir konsept ve güzelliğe geçiş yaptı. İnanılmaz bir değişim içine giren Havva Öztel’in eski hali aşağıda yer almaktadır.

Havva Öztel İnstagram Hesabı

Havva Öztel İnstagram hesabını aktif bir şekilde kullanıyor. Paylaşımlarıyla ön plana çıkıyor ve adından sıkça söz ettiriyor.

Havva Öztel İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/havvaoztel/